DIY T-shirt Exchange!

Zuuwa
4.7.2013 ve 10:11

Roky nevyužité tričko s hvězdou na přední části. Stále jsem nemohla najít způsob, jak ho nosit, až se dnes dostalo pod mou DIY kudlu. :D Druhý top, který jsem na projekt využila, byl pořízen za necelou stovku v Gate, a zdál se mi po pár nošeních příliš jednoduchý. Zkrátka a dobře, tyhle dva kousky se hledaly, až se našly. Hvězda už kraluje zadní části bílé košile a fialové tričko mi najednou přijde mnohem nositelnější bez nášivky! Dvě mouchy jednou ranou!

Najdete-li ve svém šatníku nějaké až příliš obyčejné tričko a druhé, které nutně potřebuje něco ubrat, můžete se pustit do podobné výměny jako já. Pokud se vám nechce žádné z vašich triček párat, použít můžete například nášivky, které se prodávají v galanteriích a nebo zkuste třeba hvězdu či jakýkoliv jiný tvar vystřihnout z odložených džín.

Jednoduché, že? Se švy si nedělejte starosti, spíchněte to, jak je ve vašich silách. Stejně to není zdálky vidět a nikdo se na to nesoustředí. ;)Komentáře

  • Lula

    To je super nápad :D to aby som sa pozrela či to nejak nevyužijem :)

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!