Diomédé, božské to šaty!

Admin
27.6.2014 ve 19:12

Sen se stal skutečností! Návrh šatů, který jste v soutěži Navrhni model pro Ritore zvolili jako vítězný, je na světě. Jejich autorkou návrhu je Olga Kolková a dostaly jméno v antickém duchu, Diomédé. Jsou krásné, dlouhé, ušlechtilé, z kvalitního materiálu a máte možnost je zakoupit exkluzivně na MOLO7.

Jedno květnové dopoledne jsme se sešli s Olgou a Ricardem, jakožto návrhářem z Ritore, abychom se společně vrhli na realizaci návrhu. Z celé akce přinášíme fotoreport, můžete si tak prohlídnout, jak se Ricardovi pod rukami rodí vítězný model šatů pro Olgu.

Linda neodolala šatům Persefone od RITORE v královské modré barvě.

Vítězka Olga Kolková

Byli jsme nadšení, že vás návrhářská soutěž bavila. Celkem nám přišlo 96 návrhů, ale vítězný mohl být jen jeden. Věříme, že pro vás byla třeba motivací a startovní metou k další vlně tvořivosti.

A jak jsme avizovali, navržené šaty se staly součástí jarní/letní kolekce Ritoré Návrat bohů jako speciální model pro MOLO7, Diomédé by Olga Kolková. Finální podobu šatů došperkovali na osobním setkání tvůrci a vyšel z toho opravdu unikátní kousek. Šaty krásně zapadají do celého konceptu kolekce a jistě si najdou nejednu majitelku. Můžete pořídit v béžové, černé, královské modré či červené barvě a potěšit tak nadějnou autorku. Děkujeme vám za vaše nápady a čas. Už nyní se můžete těšit na další kreativní soutěž ;-)

Finální podoba - Diomédé by Olga Kolková doplněná koženým páskem FALL

A jako třešinku na dortu má pro vás RITORE dárek k výročí jejich 7 leté existence. Po dobu 7 dní si můžete všechny produkty značky RITORE na MOLO7 zakoupit za lepší cenu! Tak neváhejte, akce platí pouze od pondělí 30.6. do 6.7.2014

Všechny RITORE produkty najdete ZDE.

(foto Adam Těhník)Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!