Dětinské a nevhodné?

The Kawaii Planet
5.3.2015 ve 23:08

Řekl kdo?

Máte rádi Goofyho? Ariel? Mickeyho? Méďu Pú? Barbie? Je vám 30 a stále žijete nějakým pohádkovým charakterem? Hoďte si ho kamkoliv na sebe, jen ne za hlavu! Není totiž nic horšího, než se vzdát toho, co máme rádi, jen proto, že se to někomu nelíbí.

Kamarádka mi nedávno řekla, že by si strašně přála na sobě změnit jednu věc. Zeptala jsem se jí: "A co, prosím tě? Podle mě jsi dokonalá a nemusíš nic měnit!" - "Chtěla bych přestat řešit, co si o mně ostatní myslí, je to vyčerpávající a stejně se nezavděčím všem." Však si taky sama odpověděla, proč by se na názory ostatních měla vykašlat. Každý jsme jiný a každému se líbí něco jiného.

Noste si, co chcete a v čem se cítíte pohodlně. Užívejte si módu, hrajte si s barvami a hlavně se neberte moc vážně. Ono to tak nějak jednou přijde samo, že se vykašlete na názory ostatních... Pro osobní růst je to nezbytně nutné.Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!