Designblok 2013

Lorietta
12.10.2013 ve 10:24

Designblok 2013 je v plném proudu a já se nemůžu dočkat, až se s vámi podělím o fotografie a zážitky z prvních přehlídek!:) Akce se koná v Kostele sv. Šimona a Judy a musím říct, že mám dost zvláštní pocity, vždy když do budovy vstoupím. Místo ve vás probouzí úctu a ohromující architektura výborně dokresluje atmosféru přehlídek!

Tisková konference Designbloku 2013

Daria Makeeva představila velice jednoduchou a stylovou kolekci, ve které mě nejvíce upoutala kombinace výrazných bot a trendy čepic!

Přehlídce Kateřiny Plamitzerové dominovaly průhledné rozevláté materiály, sportovní boty a etno make-up! Jak se vám líbí toto spojení?♥

Nejvíc mě ale uchvátila kolekce Lukáše Spilky! Abych řekla pravdu, mám obvykle raději přehlídky nositelného oblečení, než čistě uměleckých kousků, ale tady musím udělat výjimku!:) Spolu s ponurou hudbou a atmosférou kostela na mě modely působily opravdu mocně až děsivě! Tahle přehlídka byla bezesporu jedna z nejlepších, které jsem kdy viděla!
Chystáte se také navštívit Designblok? Zaujaly vás v poslední době nějaké přehlídky?:)Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!