Dance. With all your heart.

Design by Lucie
30.1.2020 ve 13:59

Nechodím na ples moc často. Spíš tak jednou za delší dobu a nikdy nevím, co na sebe. Od svých šatů chci, aby byly variabilní, maximálně funkční, měly kapsy a daly se vyprat. A ještě se daly třeba pozměnit, abych si je mohla vzít víckrát a nemusela si hned pořizovat nové. Asi toho chci moc, ale přesně tohle jsou večerní šaty Jack.

Jsou ze softshellu, takže kromě toho, že na ně mám skvělé reakce a vypadají na těle vážně dobře, jsou úžasně variabilní - plus nevypadám jako nazdobený šlehačkový dort. Coco Chanel přesně tyhle komplikované modely prohlásila za zastaralé a zavedla jednoduché linie. Když si obléknu něco složitého, všechno se komplikuje. Když si obléknu něco jednoduchého, věci jsou jednoduché. Všichni, co nosíme minimalismus, to víme. Když jdu na ples, chci tančit s maximální volností pohybu a nepřemýšlet nad tím, jakou paseku zrovna dělají moje šaty a jestli se třeba někde nezatrhnou.

A tak jsem navrhla šaty z materiálu, ve kterém se leze po skalách. Jsou prodyšné, na hraně formy a funkce a když je mám na sobě, cítím se skvěle. Další ples? Žádný problém, vyberu si jiný způsob uvázání a mám nové šaty. Takže obléknout a jdeme tančit!

Btw, najdete je tady na Molo7, klikněte SEM:)Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!