Cosmetic daily routine

Linda
17.6.2013 ve 20:32

Nejednou jsem se setkala s tím, že mi lidé chválí údajně bezchybnou pleť, ať už vy tady na blogu, nebo v reálu. Tak jsem se rozhodla, že to tímhle článkem uvedu na pravou míru. Nechystám se zavést kosmetické články pravidelně, jako spíše nárazově (vlastně to výhledově vidím na dva maximálně), protože výrobky co používám jsou většinou mé stálice a není se tady moc o čem bavit a druhá neméně podstatná věc je ta, že světu kosmetiky vlastně vůbec nerozumím .)

Tak jsem tady s prvním článkem na tohle téma a ten bych ráda věnovala čištění pleti. Důležitý bod tohohle článku, který nemůžu opomenout je ten, že opravdu nemám bezchybnou pleť a bojuji s ní neustále. Na druhou stranu s rostoucím věkem se to zlepšuje a mě už to tolik netrápí. Mám černé tečky, mám rozšířené póry a světe div se, mám rychle se mastící pleť na čele, a bradě. Přijde mi, že zde se ženy dělí na dva tábory - suchá pleť a mastná T-zóna a ano, patřím do druhé skupiny. Vzhledem k výše uvedenému vidíme, že dokonalé pleti jsem na hony vzdálená.

RÁNO si nejdříve obličej opláchnu vodou a poté umyji tímhle Clinique tuhým mýdlem (Facial Soap Oily Skin Formula). Dříve jsem používala verzi pro aknózní pleť, ale to spíše proto, že jsem mýdlo dostala jako dárek. Ale už tehdy jsem si potvrdila, že mi tuhá mýdla vyhovují, a když jsem si vybírala další, sáhla jsem po tom, co se hodí více pro můj typ pleti. Velké plus je, že vydrží strašně dlouho - tohle balení mám od Vánoc, což už je půl roku a stále ho neubylo.Ráno obličej a krk ještě dočistím tonikem od Lirene. Už ani nevím, kolikáté balení mám, ale kupuji si ho stále dokola a opravdu mi vyhovuje.Ke krému od Garnier jsem se vrátila po letech, když jsem nevěděla, po jakém sáhnout. Používala jsem ho kdysi, možná ještě na střední škole. Mělo by absorbovat přebytečný maz a zabraňovat lesknutí pleti. Musím říct, že kdysi mi vyhovovalo více, teď už u něj moc plusů neshledávám a až s ním skončím, budu zase hledat ten správný krém. Z čehož vyplývá, že mezi pleťovými krémy jsem svou stálici ještě nenašla.VEČER se odličuji Lirene pleťovým mlékem, které v pohodě odstraní všechen make-up, který používám, takže nemám důvod ho měnit. Používám ho na oči i obličej.Když jsem jó líná, tak vše odličuji odličovacími tampóny Bel, které jsou poměrně praktické, zvlášť na cesty.Pak následuje už výše vypsaná rutina - opláchnout obličej vodou + umýt mýdlem Clinique. Večer nepoužívám tonikum, ale tenhle daily scrub od Neutrogeny. Hezky vyhladí pleť a chvilkově minimalizuje černé tečky. Podle obalu by měl černé tečky odstranit do tří týdnů, ale těmhle věcem na obalech kosmetických produktů už snad málokdo věří. Přesto splňuje to, co jsem od něj čekala - vyčistí pleť a stáhne póry, odstraní odumřelé buňky, takže jsem s ním spokojená. Nakonec zase ten stejný krém Garnier a hurá do postele.Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!