Boo potřebuje nový boty

Sandra
28.5.2013 ve 17:14

Jsem Sandra a narodila jsem se v Sarajevu, pak jsem žila čtyři roky v Tunisu a teď žiju v Praze. Miluju cestování, jakmile uběhnou takové dva měsíce bez nějakého výletu ven, tak je mi hned divně. I tři dny v Berlíně tenhle pocit zaženou, tak dobrý. Celé léto trávím v Chorvatsku - jako delegátka pro cestovku a je to boží! Stále se potápím, ochutnávám všelijaké mořské potvory a občas zkouším i windsurfing. Můj nejoblíbenější materiál je viskóza, pak mám ráda i hedvábí a kůži. A nesnáším rukolu, pivo a kafe, je to tragicky hořký! : ) 

MOLO7 je naprosto báječný, je to přesně to, co jsem tady roky postrádala. Skvělí čeští návrháři na jednom místě. Ne každý se dostane na designové akce v Praze a ne každý má dost koule na to napsat sám návrháři, že by se mu líbily nějaký kalhoty nebo taška. Jdu si proklikat Kristýnu Javůrkovou aka jakoby!Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!