BlueChicBerry - Shorts in winter

matros
4.2.2014 ve 13:22

Šortky v zime? Prečo nie! Stačí si k nim obliecť pančušky a zo šortiek sa môže stať celoročná záležitosť. Tieto koženkové šortky som si veľmi obľúbila, lebo sa hodia naozaj ku všetkému. Či už si k nim dáte jednoduché tričko, tielko alebo pletený sveter (ako som to spravila ja). Silonky s “akože” podväzkami mám už dlhší čas a nosím ich rada, pretože vďaka neobvyklému tvaru zaujmú na prvý pohľad. Je super, že nepôsobia vulgárne, napriek tomu, že som ich skombinovala s koženkou. Takže ak sa vám páčia, určite si nejaké zaobstarajte :) Musím sa pochváliť, že našťastie sú už všetky skúšky za mnou, takže si môžem na nejaký časť oddýchnuť a venovať sa tomu, čo ma baví. Určite mi neuškodí ani trocha aktívneho pohybu, lebo toto skúškové mi už liezlo na nervy. Minimum pohybu, kilogramy zjedenej čokolády, lapanie dychu po vyšliapaní dvoch poschodí…no čo si budeme nahovárať, je čas s tým niečo spraviť :DKomentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!