Blue sky

Kattyna B.
12.5.2014 ve 11:35

Ráda bych se s vámi podělila šití mé první kolekce. Není to nic velkého, jen díky škole jsem dostala odvahu jí ztvárnit, zúčastnit se soutěže a prezentovat jí pod svým jménem na různých akcích. Ani nevím co mě pro ní inspirovalo, přišlo to jen tak z oka.

Někomu se to bude zdát jako ,,cukrová vata" ale nenechte se zmílit, ničím takovým má inspirace nebyla.
Kolekce je zhotovená z tmavě modrého taftu doplněného světle modrým, bílým a šedivým tylem díky kterému jsem sukně naaranžovala do bohatých záhybů. Skvěle se mi s tím pracovalo a jsem dodnes spokojená se svou prací i když je stará už přes rok.

Zúčastnila jsem se různých akcí, dokonce i jedné soutěže kde jsem se snažila mít vše perfektní, bohužel jsem ale odjela s prázdnou. Zatím se ale stále s touto kolekcí prezentuji, chystám novou kolekci z trochu jiného doušku, bohužel látky stojí ale peníze takže šetřím nejdříve na látky, poté můžu začít něco ztvárňovat.

Kolekci jsem pojmenovala ,,Blue Sky". Název jsem musela vymýšlet na rychlo, a nic jiného mě nenapadlo, holky mi v šatech přišli jako když kráčí přímo v mracích. Proto Blue sky.

Doplnila jsem je černými punčochami a na soutěži ještě modrými ozdobami z tylu do vlasů. Zjistila jsem, že aranžování a nadýchané róby mě baví, zároveň si ale užiji pohodlných nositelných věcí. Co mě napadlo, to nakreslím.

Ráda bych znala váš názor na tuhle kolekci, je jedna z prvních a proto možná není jako od nějaké veleznámé návrhářky, ale zkušenost to je a do budoucna se už těším na další.Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!