Blonďatý klišé

adelachloe
29.5.2013 ve 19:39

Ahoj všichni! Jsem Adéla, je mi 20 a jsem ráda za každou příležitost nakoupit si českou moderní tvorbu, která se mi líbí, ale těžko se hledá a ještě hůře nakupuje. Tedy hledala a nakupovala. Teď tu máme MOLO7!

Proč klišé? Protože bloguju na svý malý platformičce "Inadequate Cliché", kde si už poměrně dlouho zaznamenávám svůj styl, to co mě k němu inspiruje a co mě v (módním) světě baví. Díky tomu vím, že jsem čím dál tím větší minimalista a dávám přednost zajímavému střihu či materiálu před výraznou barvou. Dospívám? Nejčastěji mě tedy potkáte v bílé, černé anebo zemitých barvách, kůži nebo chlupaté angoře a zaručeně vždycky na mě bude kousek geometrie nebo nějaký kousek z pánského oddělení. Vídat mě v tom všem budete i tady, protože i sem budu střípky svého stylu promítat. Snad vás tím inspiruji a společně se nám tu bude skvěle nakupovat!

 

Mějte se hezky a brzy se tu zase potkáme!

A.Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!