Vyhlášení soutěže „DOSTANU TO V PROSINCI?“

Určitě netrpělivě čekáte, komu že se letos splní přání a pod stromečkem najde nějaký ten MOLO7 kousek. Tak my to ještě trochu protáhneme, protože vám chceme poděkovat za vtipné, milé, srdcervoucí přání a věřte, že jsme si na sebe vlastně ušily bič. Kdo má to srdce říci, co je nejlepší, kdo by měl či neměl vyhrát?! Každý z vás vložil energii, snahu a čas tak pro nás jste vítězové všichni (klišé, ale je to tak!). Děkujeme :)

Ale tak pojďme na to. Jak jsme slíbily, Ježíšek se rozhodl obdarovat dvě dobré duše za jejich výkon. O jedné duši jste rozhodli vy sami hlasováním a o druhé se musel poradit s Lindou a Adélou.

Svými hlasy jste rozhodli, že se nyní může radovat Blanka Svobodová, která si přála červené letadlové šaty a má je mít. Druhým šťastlivcem je muž. Ano, chtěly jsme to vánoční veselí trochu genderově vyrovnat, ale nejen to. Tento muž nás pobavil. Je pravda, že se do nás tak trochu navážel, ale my to bereme, druhak nám ho fakt bylo líto, protože se celý rok vyhýbal podnikům se striptérkami, abstinoval a ani nekouřil. To nám přišlo fakt smutný a vybraly jsme Jana Kapolku, jehož přáním byla košile Blewits od Pattern. Gratulujeme!

Děkujeme za vaše přání, přízeň a přejeme vám všem krásné a veselé svátky. A do nového roku přejeme notnou dávku nadhledu a humoru, krásné chvíle plné úsměvů a milující lidi okolo vás.

Vašeho MOLO7 girlz, Linda a Adéla.Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!