​Ve víru předvánoční Prahy

Tak jsme zase vyrazily do víru velkoměsta. Někdy nás to stojí celkem velký přemáhání, taky už nejsme nejmladší, co si budem povídat. Taky někdy dost litujeme, že jsme vytáhly naše ladný paty už v první minutě. No nic, tenktokrát jsme lítost nechaly doma a šmejdění po všemožných marketech, bazárkách a UMPRUM shopu jsme si užívaly. Nevím, možná je to taky tou předvánoční atmosférou, chtě nechtě to na vás dejchne, byla totiž druhá adventní neděle.

Odpolední pochůzkování jsme začaly na Friendly Marketu v Radlické klubovně, kde se nám tuze líbilo, protože na vás hnedle dýchla pohoda. Za jedním z pultíku jsme potkaly Adélu Doušovou, obdivovaly bannerové batohy od Alžběty Kováčikové, nakoupily první dárky a nechybělo moc a nechaly se přičísnout od Hairstylist dua. Mimo to nás bavila místní venkovní knihovna, až zas budou dny delší a teplejší, zajdeme si počíst.

Naší další štací byl UMPRUM SHOP. K mání tu byla tvorba místních studentů za velmi příjemný peníz. Šperky, oděvy, keramika, grafický design, zajímavé pochutiny od Třech koulí a my si nakonec odnesly pravdoláskařskou čokoládu.

V nohách jsme měly již tisíc mil a tak naší poslední zastávkou byl Vánoční bazar v neonové čtvrti. Prohlédnout a zakoupit jste tu mohli kousky od Odivi, Kristýny Javůrkové, Braasi, zároveň tu byl velký výběr second hand party outfitů (my zakoupily jeden takový party svetřík), doplňků, to vše za doprovodu příjemné hudby. Cestou jsme cvakly nějaké fotky, tak se podívejte, ať vám to příště neuteče.

Šťastný a veselý!

Adéla a Linda z MOLO7Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!