soutěž

jak asi víte, kočky co píšou tento zine jsou ty samé kočky, co mají blog 11 koček. na svém blogu právě pořádají soutěž, ve které můžete vyhrát dva vouchery na rovných 1000 kaček. za ně si pořídíte něco krásného od mladých a talentovaných Čechů, kteří právě pobývají tady 'na mole'.

soutěžit můžete TADY. stačí, když na sebe v komentáři necháte mejl a případně nám povíte, kdo z designérů na MOLO7 je váš favorit, koho obdivujete, po kom toužíte a co byste si v případě výhry pořídili. také nám můžete napsat, kdo nebo co vám tu naopak chybí. chceme vědět, co si myslíte. chceme, aby se vám tu líbilo.

11KKomentáře

  • krystof.fukal

    martin.fukal.mf@gmail.com Zdravím a pozdravuji...již jsem si objednal 3 kousky do svého šatníku a víc než spokojen!!! :-) Hlásím šíření pozitivních referencí. :-) Web mně přijde velmi přehledný a zajímavě zpracovaný. No a budoucím favoritem je EGGO taška....Díky. Mějte se a smějte se. Martin

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!