SOUTĚŽ: NAJDI VEJCE!

Najdi vejce a vyzraj nad beránkem!

Někdy je celkem fajn věřit na tradiční české pověry. Obzvláště tehdy, máme-li důvod si něco nového a měsíce odříkaného, pořídit. Oblečte si něco nového na sebe, „aby vás beránek nepokakal“, leta se traduje a hloupý ten, kdo se nechá od beránka ušpinit. A nyní tuplem. Připravili jsme si pro vás velikonoční nadílku v podobě voucherů na MOLO7.

Nebojte, nebudete koledovat, zpívat ani plést pomlázky, budete pěkně poamericku hledat malovaná vajíčka. Do naší MOLO7 zahrádky ukryjeme postupně celkem čtyři obrázky vajíčka. První, kdo najde obrázek vajíčka s heslem a pošle nám jeho úplné znění na e-mail soutez@molo7.cz, získá kredit 500 Kč na MOLO7.

Termín, kdy si s vámi zahrajeme na schovku, oznámíme vždy předem na facebookových stránkách MOLO7. Sledujte náš facebook, ať vám voucher neproklouzne mezi prsty a nemusíte se schovávat před beránky:)Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!