Na výlet do LESa jedině s Patternem

Procházel se lesem, pohladila ho tamní múza a vznikla nejnovější kolekce LES. Učarován jeho skromností, barevností a čistotou, vytvořil Lukáš Patterman kolekci, v níž vám bude pohodlně ve městě, ale i při nekonečném courání se přírodou.

Lesy, stromy, kabáty, svetry, košile, toulání se a splynutí s přírodou, takové je nové video značky PATTERN, které vzniklo pod rukama Adama Těhníka.

PATTERN_LES from Pattern on Vimeo.
Autor: Adam Těhník

Jak video naznačuje, letos u Patterna vládnou košile. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitní bavlny s tzv. easy care, takže se vám budou snadno prát a žehlit. Zahřejí vás svetry a kabáty ze 100% vlny, kolekci završují kalhoty s lesklou úpravou povrchu, v pase doplněné šňůrkou z pravé kůže. Holky oblékl tentokrát do boyfriend stylu, do košilí, sak, kabátů a kalhot.

Drtivou většinu oblečení si šije sám. Je perfekcionista, což je vidět na kvalitě provedení, ale i na nezbytných detailech, které dotváří celkový obraz značky Pattern. Pro letošek zdobí jeho oblečení visačky z beskydských modřínů a nebo knoflíčky s logem, a to vše s citem umístěné. Vše musí souznít a dávat smysl.

Pattern útočí nejen na váš zrak, ale chce pohladit i vaše ouška, a tak si pro kolekci LES připravil i soundtrack. Zaposlouchat se můžete např. do Thoma Yorka, Trentemollera, Aphex Twin, Flying Lotus, Trickyho, Alt-J, Ghostpoet a naladit si ho můžete na stránce mixcloud.com/patterncz.Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!