interface moniky krobové

inspirace z letošního designbloku stále zůstává v našich hlavách, slibujeme ale, že tímhle fotoreportem z přehlídky moniky krobové už s články o DB 2013 fakt končíme. od doby, kdy loni dostala designblok talent card a střihla si tak coby studentka umprumky první dospělou přehlídku, zaznamenává monika samé úspěchy (jedním z nich byla i nominace na cenu šéfredaktorů nebo na ocenění czech grand design). její aktuální kolekce interface je inspirována autorčinou cestou po arménii. zkušenost z ní je na oděvu vyjádřena proplétáním nesourodých a nečekaných prvků. to střihy popírající ženskou siluetu se již staly designérčiným rozpoznávacím znamením. prosté oděvy 'chudých' se záplatami a velkými kapsami nám trochu připomínají naši vlastní realitu, radši bychom ji ale zažívaly v moničině podání.

pokud si je chcete prohlédnout zblízka, najdete modely z kolekce interface krásně nafocené na moničině webu, kde je doprovází boty značky cutulum navržené jinou studentkou umprumky, eliškou kuchtovou.Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!