mamatata benefice na půlce

pokud vám není lhostejná rostoucí xenofobie v český společnosti a chcete, aby se vaše děti naučili myslet a žít jinak, případně děti nemáte a chcete si jen pochutnat na veganských dobrotách a pozevlovat s kamarády, máme pro vás tip na nedělní odpoledne.

legendární café na půl cesty hostí v neděli od tří pártošku pro děti a rodiče a vlastně pro všechny, kdo mají chuť podílet se na benefiční akci proti anticiganismu. rozpálí se veganský grily, poběží workshopy pro děti všech věkových kategorií (například hra na bicí nebo knihvazba) a když bude hezky, slibují organizátoři i fotbal, pouštění draků a obří bubliny. na místě bude benefiční bazárek oblečků pro malý i velký, k dostání bude i limitovaná a pro tuhle slavnostní příležitost vytvořená edice dětských triček s radikálními motivy vytvořenými sítotiskem (aka krteček, jak ho neznáte). podle nejčerstvějších informací tam nakonec nebude dražba služeb, zážitků a hodnotných darů (např. super eko mýdlový sliz na praní nebo lokální limošky od prágru), ale přímo tombola. tombola je totiž větší legrace. potřební, kterým je výtěžek dobročinného večírku určen, zůstávají v tajnosti, aby se nestali terčem xenofobních nálad.

jo, a lákadlo na závěr: hudbu na dětském odpoledni bude pouštět dj bonus a bonus není žádná dáda, takže budou mít děti i jejich rodiče dost fajn hudební společnost. více informací najdete tady.

11KKomentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!