Kouzelníci MOLO7

Na začátku bylo ách. Úžas, okouzlení, zamilování. To když jsme na designSUPERMARKETU poprvé viděli promyšlené kousky Kristýny Javůrkové. Když jsme úplnou náhodou narazili na éterickou tvorbu Ely Jediové nebo ulítlé šperky od Tyformy. Kdo jsou tihle kouzelníci, kde se schovávají a jaktože jsme o nich doteď nevěděli?  

Začali jsme s nimi mluvit a od všech jsme slýchali to samé: chci dělat to, co umím, tedy tvořit, šít a navrhovat. Nechci ztrácet čas obchodováním, nerozumím marketingu ani internetu. Naprosto jsme jim rozuměli, přesto jsme si říkali - jak k tomu přijdou milovníci originálních kousků z Čermné nad Orlicí nebo od Vlachova Březí, kde nemají žádné fashionmarkety, designmarkety ani designbloky? Začalo nás to hlodat, a hlodalo tak dlouho, až vzniklo MOLO7.

Módu milujeme, a když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné. Obcházíme fashion akce, pročítáme módní blogy a vybíráme pro vás to nejlepší, co se v českém návrhářství urodí. S každým designérem se scházíme osobně, důkladně si prohlížíme jeho tvorbu a promýšlíme, jak vám ji co nejlíp představit. Chceme dát návrhářům klid na práci a co nejvíc toho ostatního udělat za ně - propagovat jejich zboží a doručit ho pohodlně od nich k vám. Vám zase chceme poskytnout čas na to, abyste se mohli kochat.

Hodně ách při prohlížení našich stránek přeje tým MOLO7.Komentáře

  • Monika Pokorná

    Přeji, ať se vám daří. Vypadá to opravdu moc hezky :))

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!