týden módy v praze a jeho černá karta

začal jako prague fashion week, skončil poněkud neslavně jako 'týden módy v praze'. na přehlídku letošního výherce dreft black card, oblíbeného stylisty (a nově patrně i návrháře) celebrit lukáše macháčka, přesto v sobotu odpoledne dorazil dav blogerů, fotografů a vyšňořených diváků. macháček, kterému dala porota přednost před mladými talenty typu mirky horké, jejíž avantgardní 'betonovou' kolekci 'he froze' tak místo toho uvidíme na MBPFW (22.9 od 19 hod.), se svému publiku nepochybně zavděčil. kontrastní čb šaty a stehna-odhalující outfity jistě na někom uvidíte, teda pokud frčíte v bulváru a sledujete módní policii. diváci také uvítaly přítomnost ex-miss world taťány kuchařové na mole. nás pod molem málem ušlapaly blogerky v podpatkách, něco jsme vám však vyfotit zvládly. na fotoreport z přehlídky loňské 'černé karty' dreftu, která macháčkovi dělala předskokanku, se podívejte na jedenáct koček.Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!