TRHlá náplavka a babí léto u vody

tohle je fotoreport z TRHlý náplavky před bajkazylem. nepotřebuje asi sáhodlouhej komentář, zkrátka parádní babí léto u vody, blešák a drobnej autorskej design, věci z papíru od roe, knížky z nakladatelství baobab a meandr, jeden ze dvou top časopisů pro děti hrana, kterej je úplně bez reklam (ten druhej nejlepší je samozřejmě anarchistický klíčení) a skoro celá redakce vágus.cz prodávající svoje vágusí trika, aby si mohla k tomu psaní koupit aspoň bráník (vágus je skvělej web, kterej byste na internetech neměli minout, zvlášť pokud patříte mezi 'máničky, pijany, misantropy, sociální nuly, hinduistické satanisty, jejich roštěnky a vyznavače kultu knjaze Miloše.'), kavárna divokejch matek, koncert midi lidi, a taky hladový labutě, který jsme krmily drobkama z arašídovejch sušenek (snad nejsou alergický). vlastně jsme si ten komentář asi mohly odpustit, dneska je to totiž hlavně o fotkách...

11KKomentáře

  • Linda

    ...mít tak Stroj času

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!