soutěž s baletní akademií adély pollertové

o tom, že si sólistka baletu národního divadla adéla pollertová otevřela baletní akademii, už víte z našeho nedávného rozhovoru o focení pro MOLO7 (adéla je totiž naší módní ambassadorkou).

slavnostní otevření akademie se konalo minulý čtvrtek v černé labuti. lepší adresu si primabalerina, mezi jejíž role samozřejmě patří i odeta a odilie v labutím jezeře, snad ani nemohla přát. v její baletní akademii si může i dospělý splnit svůj dětský sen (alespoň ten o piškotech, špičkách, tutu a pas de deux) a zkusit si, jaké to je být baletkou. nebo se třeba jen u baletní tyče naučit ladným pohybům a správnému držení těla. pokud jsme vás teď správně naladily, právě pro vás je tu soutěž o vstup na jednu hodinu v baletní akademii adély pollertové dle vašeho výběru. stačí, když nám do komentáře pod článkem napíšete, čím jste chtěli být jako malí, či který dětský sen byste si nejraději splnili. na soutěž tentokrát máte čas pouze do úterní půlnoci (10.9.). vítěze vylosujeme.

kromě hodin baletu škola nabízí kurzy pilates, jógy, moderního tance a také hodiny baletu pro děti. na plný seznam kurzů se podívejte na webové stránky akademie sem, případně můžete baletní akademii sledovat i na fejsbuku, kam se můžete podívat i na to, jak adéle slušely šaty od segrasegra.

11KKomentáře

 • jana.rosypalova

  Jako dítě jsem chtěla být střídavě popelářem, zdravotní sestrou, baletkou, kosmonautem, přechodně taky sousedkou, která pracovala na poště a měla nepřeberné množství razítek, dále paní z teleshoppingu, která prodávala nástroje na umělecké krájení zeleniny, potápěčem a učitelkou. Tři přání se mi už splnila, jiná se možná teprve splní a některá se, doufám, nesplní nikdy (nic proti sousedce a teleshoppingu)

 • kachlicka.kastlova

  Mým tzv. velkým dětským snem bylo stát se profesionální tanečnicí a skvělou choreografkou, která bude velkým vzorem pro mnoho tanečníků a jsem moc ráda, že dodnes mi to vydrželo a doufám, že dlouho vydrží.

 • martina.stambergova

  malířkou...naštěstí jsem brzo dostala rozum a věnuji se praktičtějším věcem

 • lucka.lejskeova

  Mym velkym detskym snem bylo, stat se kosmonautkou a byt 1. zenou na Mesici. Nastesti me tento sen po dlouhe dobe opustil a vystridal ho novy. Stat se profesionalni choreografkou v oboru scenicky tanec a sklizet ovace na nejznamejsich baletizolech sveta.

 • katerina.radova.31

  lesní vílou tančící ladnými pohyby obklopena přírodou

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

 • Kvalita a originalita

  MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

 • Designéři

  Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!