slunce v síti

ve slovenské zóně na kraji vršovic (francouzská 76) se minulý týden v milém prostředí boho vintage concept storu uskutečnil další pop-up. tentokrát se spojila česká síťovka (nejenže jsou přirozeně eko, vyrábí se ještě navíc v chráněných dílnách fokus mělník a část zisku z jejich prodeje putuje na výcvik asistenčních psů) s novou oděvní značkou reca (ráchel smékalová + jan šimr) a vznikl tak projekt 'slunce v síti'. při vytváření módní kolekce pracovalo zmíněné duo návrhářů samozřejmě také se síťovinou. pozoruhodné bylo zejména to, jak skvěle si poradili s technicky náročným propojením síťoviny s látkou (všimněte si např. v detailu zadní části šatů). každý sí'tované oblečení asi neocení, nákup v síti snad ano (my jsme nejvíc ocenily do sítě lapenou disko kouli). prohlédnout si instalaci, případně si odnést síťované šaty v sí´tovce můžete do 11. září.Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!