prázdninový dyzajn márket

někde jsme si přečetly, že na piazzetě u národního divadla budou v sobotu krásní lidé. chvilku jsme tedy váhaly, jestli se mezi ně můžeme vydat, nakonec jsme ale do prostoru mezi novou scénou a zlatou kapličkou dorazily. pot z nás lil strašně, jako ostatně ze všech.  kvůli nesnesitelnýmu vedru  jsme to vzaly trochu hopem, pokud jste se ale o víkendu oprávněně zdržovali na méně rozpálených místech, přeneste se teď na dyzajn márket s námi.

trh s autorskou tvorbou a cenově dostupným dyzajnem (alespoň si na nic nehrajeme, žejo) nabídl poměrně velkou nálož tvůrců a obchodů,  mezi kterými na nás vykukovali staří známí jako kuzmarkt (československý retro a vintage převážně do domácnosti, ale i parádní kabelky a bižu), yo soy (provazový šperky z brna),  playbag (tašky a batohy do města), nebo potištěný punčochy od pipipunk. ač samy na pouličních marketech nabízejících barevnej streetwear a nadýchaný tylovky zřídkakdy nakupujeme, hřeje nás u srdce, kolik lidí si radši pořídí maydu nebo sukni od akari než jednorázovku z řetězce. a jaká je to úleva, moct si dát u stánku kafe z mamacoffee radši než půllitrovej starbucks....

 

11KKomentáře

  • Adéla

    Haha, spojení Playbaga a Zahradní slavnosti zdá se také poněkud absurdní! Hezké propojení, dámy!

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!