CHAOS A ŘÁD V PBL PRAGUE

trojici našich fotoreportů z designblok fashion weeku, ve kterých představujeme autorské kolekce nominované na cenu šéfredaktorů, završuje značka kataríny král a módního návrháře pavla brejchy - PBL prague. ta předvedla v kostele sv. šimona a judy kolekci, jejímž tématem je chaos a řád a jejich vzájemný svár. modely tak přecházely od decentních, uměřených až přísných střihů k rozevlátým siluetám a kombinovaly kancelářské proužky s romantickými volány a drapériemi. cílovkou je městská žena, která se ráda elegantně obléká, nelibuje si v přílišné extravaganci, uniformita kancelářské bezvýraznosti jí ale ani trochu nesedí.

spolu s monikou drápalovou a hanou zárubovou bylo kreativní duo brejcha/král nominované na cenu pro nejlepší módní kolekci letošního designbloku. i když ji nakonec nezískali, mezi zavedenými a stále se opakujícími jmény české módní scény jsou více než vítaným závanem svěžího větru.Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!