panenky a gejši liběny rochové

na stejné molo, kde se během designblok fashion weeku prošly kolekce několika jejích studentů z ateliéru designu oděvu a obuvi, poslala liběna rochová i svoje panenky a gejši. pavla podsedníková, absolventka umprum a studentka právě jejího ateliéru, je skvěle obula do bot, na kterých bychom ovšem nechtěly chodit. přispěly ale k celkovému dojmu módní performance strnulých robotických panen a orientálních krásek na vysokých platformách. jelikož se show liběny rochové odehrávala ve tmě a osvětlená byla jen světlem baterek v rukou přítomných hostů, reflexní materiály na šatech tak mohly oslnit publikum, které už bylo po celé české podzimní sezóně celkem slušně zmlsané.Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!