na zimu jako gentlewoman

kočkám se zalíbila jindra jansová. no, vlastně ne teď, ale už dřív, když nás očarovala svojí diplomkou 'basic' (pár základních oděvů, které bychom chtěly mít všechny ve skříni, hlavně ty kabáty!). na jaře přišla s vzorovanými hedvábnými šaty a do své nejnovější kolekce 'gentlewoman' spojila výrazné oversized střihy kabátů z diplomky i vzorovanou pestrost z jara. v rozpětí jednoho týdne jsme pak její 'gentlewoman' viděly dokonce dvakrát; coby loňská vítězka černé karty dreftu se s ní prezentovala na prvním fešn weeku sezóny (prague fashion week, rozhodnutím soudu v běhu přejmenovaný na 'týden módy v praze'), před týdnem s ní bodovala v jiném 'stanu', v pařížské ulici na mercedes-benz prague fashion weekend (ano, pokračujeme fotoreporty z téhle akce, kde jsme nasbíraly inspirace asi tak na rok dopředu). jindra jansová má specifický styl, který možná nesedne každému (tak ať!), víme ale jistě, že zima s jindrou jansovou by nás bavila.Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!