motýlí křídla mirky talavaškové

mirka talavašková, která nám loni učarovala svou kolekcí inspirovanou gruzínským folklorem, přišla letos na prague fashion weekend s kolekcí, jejíž barevná škála i střihová řešení vycházejí z křídel motýla babočky. mirka měla vždycky ráda střídmost a sklon k minimalismu, přesto si nikdy neodpustí osobité detaily, a to ani v kolekcích, které jsou určeny převážně pro klienty luxusního krejčovství delor, kde již druhým rokem úspěšně působí. ve snaze uspokojit konzervativnější publikum lačné v první řadě po top kvalitě a zpracování a současně po decentním, ale moderním vyznění, se mirka talavašková ukázala pro delor jako správná volba. její nejnovější kolekce to jasně dokazuje. kabáty, kostýmy i šaty působí elegantním a čistým dojmem, jako nadčasová klasika, která nenudí. dobrou zprávou pro mirčiny hardcore fanoušky (metro quadrato forever!) však je, že mirka zde zůstává mirkou, ač je patrné, že své avantgardní tendence musela poněkud otupit.Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!