šaty a boty z lásky (na dálku)

studentky umprum a dobré kamarádky marie petráková a petra pluháčková spolu vytvořily jedinečný projekt nazvaný long distance love. společná kolekce šatů a bot vznikla z jejich přátelského 'vztahu na dálku', když obě čerpaly zkušenosti na zahraničních stážích. celá kolekce se tak vymýšlela na komunikační ose rejkjavík - praha - jeruzalém. původní set obuvi vytvořila marie petráková jako svou bakalářku v ateliéru liběny rochové a nazvala ji 'personal designs'; jednotlivé páry bot byly totiž speciálně navržené pro její kamarádky. pak spojila síly s jednou z nich - studentkou ateliéru módní tvorby petrou pluháčkovou, která k nim vymyslela ladící šaty. petřiny barevné kostýmky, overaly (ten sametový!) a šaty vytvořily s botami od marie dokonalý pár. elle talent card, se kterou se tahle sehraná dvojka na designbloku představila, jim tak patřila právem (vloni se s ní na designbloku pyšnil miro sabo, tahle 'instituce' tak rychle nabývá na reputaci). vy sami si udělejte obrázek v následujícím fotoreportu ...

11KKomentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!