kočky na MOLO7

jsme jedenáct koček. před dvěma lety jsme jako arogantní umňoukaná alternativa skočily po hlavě do vod české fešn a lajfstajl blogosféry. zdály se nám tak nějak zamořené konzumem a diktátem jednosezónních 'must-haves' - globální uniformovaná móda řetězců kočkám prostě nevoní. a ani nás nezajímá diktát shora o tom, jak žít a co si koupit.

chceme podporovat nezávislý designéry a originální autorskou tvorbu a jestli je pro nás něco trendy, tak je to nekašlat na svět kolem sebe. nechceme žít a vypadat dobře na úkor ostatních.  chceme, aby estetika našeho žití šla ruku v ruce s etikou. v módě kromě krásy hledáme i jiný myšlení. baví nás upcyklace a recyklace, inovativní eko design, kvalitní řemeslo a bio materiály, kvůli kterejm nemusely trpět ani zvířata v klecích, ani mizerně placený dělníci v asii.

razíme proti proudu tuctovosti a hledáme alternativy. baví nás objevovat nový talenty a všechny ty, kdo se nebojí myslet jinak a dělat věci po svým. a tak milujeme chození po blešácích a ateliérech, povídáme si s těma, kdo mají co říct, fotíme, co se nám líbí, čteme knížky, vaříme, zahradničíme, hrajeme indie hry, sjíždíme internety a pak tohle všechno skrz náš umňoukanej blog předáváme dál. neustále si rozšiřujeme obzory a rády přijímáme výzvy. proto teď kočky zakotvily na MOLO7.


11KKomentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!