Snídaně s designéry

Než se člověk do něčeho velkého pustí, je třeba se pořádně nasnídat. MOLO7 proto pojalo svou první tiskovku v karlínském Mamacoffee, kde káva je vždycky fair, jako snídani s designéry.

Pozvání přijala například Lucie Kutálková, jejíž úspěšná značka Leeda kdysi proslula spoluprací s geniálním architektem Janem Kaplickým. Snídaňový stůl s ní sdílela Alice Klouzková ze Sistersconspiracy, pánské značky, která nedávno zabodovala svou parádní námořnickou kolekcí. Opodál ozdobila kavárenský stolek módní ikona a milovnice retro padesátkových šatů Hana Noble alias Lazy Eye, dále sympatické sestry Eliška a  Dáša Mertovy  stojící za kultovní značkou pro hip městský cyklist(k)y - Segrasegra. S nimi posnídala také Fiorina Fury, doslova rodinný label návrhářky Zdeňky Imreczeové a multižánrového umělce Petra Foltery, jejíž nedávné uvedení se stalo senzací pro módy milovné muže, kteří si potrpí na perfektní zpracování, minimalistický design a silné grafické prvky. Zastoupení měla i volnočasová značka Pattern Lukáše Pattermanna inspirovaná klubovou scénou. Co si kdo dal ke snídani, si už nepamatujeme, až si ale budete s návrháři na chatu domlouvat třeba košili na míru (věděli jste, že MOLO7 tuhle možnost nabízí?), zkuste se jich na to zeptat.  

Víme ovšem, co snídala půvabná primabalerina národního divadla Adéla Pollertová, ambasadorka MOLO7: kávu a nic víc. Do kavárny to neměla daleko ze své nové taneční školy: Baletní akademie v Černé labuti, kde si i v dospělosti můžete vyplnit svůj baletní sen.  

Ovocné koláče, muffiny a čerstvé bagely už jsou snědené (kdo jich snědl nejvíc jsme nepočítali), návrháři se vrátili do svých ateliérů a MOLO7 se tak může směle vydat za svým plánem učinit z lokální autorské tvorby trendy záležitost a fenomén běžně dostupný i za hranicemi Prahy.

 

11KKomentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!