ELLE fashion photo award - poslední šance

celých 5 dní ještě máte na to, abyste nafotili módní editorial do soutěže pro mladé fotografy a blogery, kterou pořádá časopis ELLE a MBPFW (mercedes-benz prague fashion weekend). pokud se tedy v létě nudíte, sestavte si tým (klidně i one wo/man team) a zkuste štěstí se souborem 3 - 12 fotek na libovolné módní téma. vítěz soutěže, kterého vybere odborná porota (za ELLE samozřejmě šéfka andrea běhounková, za týden módy jeho art direktorka olo křížová a trojice známých fotografů: tono stano, matúš tóth a robert vano), získá foťák canon a příležitost nafotit editorial pro ELLE. ke zviditelnění pomůže soutěž deseti nejlepším, jejichž práce budou vystaveny v rámci doprovodného programu MBPFW. pokud jste tedy aspirující profík z umělecký školy a nebylo vám ještě šestadvacet, případně bloger jakéhokoli věku (ano, i tak starý jako my) cenící si svého fotografického umění, neváhejte - tohle je last call. deadline je totiž 16.8.

více info a kontaktní adresu najdete na ofiko stránkách MBPFW.

11KKomentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!