duhový průvod prague pride 2013

kočky, pejsci a spolu s nimi asi 20k lidí (homo, hetero, trans, bi) se vydaly na sobotní průvod prahou prague pride, který hýřil barvami, duněl zvukem sound systémů a vlnil se v rytmu dance music linoucí se z alegorickejch vozů. v čele duhového zástupu, tedy až za policejním kordonem, stál s prof. putna. pro tentokrát si připravil transparent hlásající, že 'všichni jsme děti boží'. objevilo se i pár hejtrz s jinejma transparentama. chce to asi celkem odvahu, jít brnkat na kytaru náboženský písničky o uzdravení z homosexuality, když se kolem vás valí průvod nabušenejch lezeb. ale což, každý má právo na názor, i na svůj coming-out.

na letošní pride nám bylo podle očekávání děsný horko. úplně chápem ty, kteří si na sebe nevzali víc než museli, oproti tomu je nám líto milovníků latexu nebo takovejch leathers, kteří se při výšlapu na letnou asi pořádně zapotili. jediným problémem byly ty půlhodinový (duhový) fronty na vodu a pivko, který se po příchodu na letenskou pláň okamžitě vytvořily. před smrtí dehydratací nás zachránila billa a kavárna pod lipami. ke stage jsme se pak už nevrátily a banánový dezert jsme si tak nechaly ujít.

11KKomentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!