monika drápalová: na kole hi-tech i chic

monika drápalová dostala na designbloku cenu za nejlepší módní kolekci. redaktory nadchla svou vizí módy pro městské chic cyklisty. vítězná kolekce nazvaná free circle vznikla jako zakázka pro českou firmu rose&mary fashion, která se specializuje na business módu.

čím byla kolekce tak výjimečná? především představila skvělé propojení sportovních hi-tech materiálů s nostalgickým duchem evokujícím počátky cyklistiky. vznikly tak multifunkční a variabilní oděvy, které se dají z praktického kousku zatáhnutím šňůrky přeměnit na elegantní model. nejen typická autorčina hravost, ale i požadavky současného městského životního stylu se s trochou nadsázky projeví tam, kde pláštěnka přechází ve večerní šaty, nebo kde se sako objeví pověšené na zádech za kšandy jako batůžek. starosvětská romantika, pařížský šmrnc, ale i reflexní pásky a šusťákové bundy pro rychlojezdce, to všechno drápalová dokázala umně zkombinovat a ještě nabídnout variantu pro ženy i muže. všichni tak v jejím pojetí mohou jet do práce na kole a být u toho hi-tech i chic.

další top kolekce z designblok premier fashion weeku si ukážeme zas příště!Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!