designblok 2013 / kafkův dům

naším prvním fotoreportem z designbloklu vás chceme především nalákat k osobní návštěvě a průzkumu. až půjdete do kafkova domu na staroměstském náměstí, nenechte si ujít krásnou instalaci šperkařského studia zdeňka vacka&dana pošty a jejich značky zorya. nejen že patří ke špičce mezi českými designéry obecně, ve 4.patře si pro vás navíc připravili prezentaci, na kterou určitě nezapomenete, zvlášť pokud uděláte krok vedle z prkenného můstku a nebudete mít na sobě gumáky (samozřejmě ty ze slovenska z přírodního kaučuku). neměli byste minout ani kolaborativní práci několika designérů pod hlavičkou 'vyrobeno lesem', růžový pinkabinet slečen (o kterém jsme tu před nedávnem psaly), na práce vybraných talentů z umprumky (designblok talent cards) a na značku belka andrey lojkáskové a martiny malé a jejich novou kolekci, kterou navazují na loňskou par force de chiens, z níž krásně voní podzim a les.Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!