...a zatím ve STUDIU

od středeční tiskové konference prague fashion weekend tam všichni chceme bydlet. štencův dům, architektonický skvost rané moderny od kotěrova žáka otakara novotného, hostí v těchto dnech STUDIO designSUPERMARKET. jak to tam vypadá, kdo tam vystavuje a co se tam dá koupit, se podívejte v následujícím fotoreportu z čtvrteční vernisáže.

pokud jste doscrollovali až sem, prozradíme vám i nějaká jména: petra ptáčková (sláma, zahrada), jana mikešová (pleteniny), šperky od dany bezděkové, jásám, porcelánové tyformy, novinky od blueberries, tašky od luciely taschen, leeda, lazy eye, kateřina geislerová, odivi, jana minaříková, sisters conspiracy, brašny eggo, pánské košile od kristýny k. a ekomóda natálie steklové... a další. ve studiu navíc najdete mini výstavu fotek finalistů soutěže s elle, kterou vyhrál vojtěch veškrna a knihkupectví s artovou literaturou a časopisy. najdete tam taky krásné atrium, kde se skvěle posedává a povídá. designSUPERMARKET podle nás ještě nebyl na lepší adrese.

no a na doprovodný program pfw ve štencově domě se nechte nalákat ještě tímhle videem:Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!