la femme mimi: nostalgický návrat

mimi - návrhářka vietnamského původu žijící v čechách - spojuje ve své tvorbě jak českou tak vietnamskou tradici. do svojí kolekce 'návrat' vdechla sama sebe. promítla nám svoje fotky z dětství, modelky, které se neváhaly vyzout z podpatků, když se jim nešlo dobře, nechala na mole chodit roztančeným krokem a bezstarostně se usmívat. jako soundtrack si k předvedení své podzimně-zimní kolekce vybrala mix českých popových hitů svého dětství (např. plakalo bejby petra spáleného a oldies od matušky).

mimi nepatří mezi návrháře, kteří usilují o inovace ve střizích a tak podobně. do svojí tvorby zkrátka vnáší všechno, co má ráda: zdobné a roztomilé prvky, jeden vzoreček na druhý a k nim květiny. latexové punčochy, kterými svou sladkou kolekci doplnila, tak vytvořily vítaný kontrapunkt. značku la femme mimi najdete i na MOLO7.Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!