projekt city souls na MOLO7

na MOLO7 máme radost z každého talentovaného designéra, který u nás zakotví. z toho, že tu máme city souls, se ale radujeme dvojnásob. kromě toho, že projekt pomáhá opuštěným pejskům, činí tak prostřednictvím podpory českých a slovenských módních návrhářů i místního oděvního průmyslu.

inspirátorem dobročinného projektu je katarína král, majitelka czech labels&friends, která také spolu s pavlem brejchou tvoří značku PBL Prague. spojila svou lásku k módě s láskou ke zvířatům a spolu s ní i několik dalších návrhářů (miroslav sabo, lenka chroboková, pavel brejcha a iva burkertová - odivi). společně představili exkluzivní limitovanou kolekci ready-to-wear, kterou teď seženete i na MOLO7.

všichni zúčastnění se vzdali svého honoráře ve prospěch pejsků v nouzi, výtěžek půjde na psí útulek v lukavici a záchranný chov v hněvicích u štětí. na lepší život pejsků samozřejmě přispěje i MOLO7, které přece nemůže stranit stále jenom kočkám [píše to tu 11 koček, pozn.red.]. pokud vám osud psů bez domova leží na srdci, můžete jim pomoci i přímo, zasláním finančního nebo hmotného daru (spíš než hračky by se prý šikly odčervovací tablety), nebo přidat ruku k dílu (z vybraných peněz by se měly stavět nové kotce a výběhy). a pokud je vám líto, že si nemůžete nějakého psího mazlíčka odvézt domů, přijďte třeba pomoct s venčením, jak vidno z fešn fotografií adély havelkové, v okolí útulku to na vycházky nevypadá špatně. nákupem originální módy ale spojíte příjemné s užitečným a až se pak zajedete do některého z psích azylů podívat, kdo ví, třeba vám k novým šatům přibude i nový kamarád na život a na smrt.

11K

foto adéla havelkováKomentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!