2d3d se dají labužnicky pojídat

2d3D, naše oblíbený architektky a autorky minimalistických geometrických šperků, martina bílková a petra hlaváčková, maj nový fotky. dělala je nikola šrajerová, která má za sebou mnohaletou spolupráci se špičkovými českými návrháři a haute coiffure kadeřníky. čistý minimal oblečení od hany zárubový a lucie králový dává jejich technickým šperkům a objektům, postavených na hře s iluzí a perspektivou, dobře vyniknout. kromě hodin, který ležej 'mimo časoprostor' na nich najdete i svařovaný tyčový konstrukce, který si můžete zavěsit na stěnu jako dekoraci. ondřej janů, který s nimi na fotkách pózuje coby model, teď právě nafotil ještě novější 2d3D kousky (najdete je na stránkách 2d3D). nejlepší je ale stejně ten design labužnicky pojídat, v podání 2d3D je to totiž naprostá perspexová/kovová/formaldehydová delikatesa!

2d3D jinak najdete taky TADY.

foto: nikola šrajerová, hair&make-up: filip novák, styling: hana zárubová, lucie králová, lenka pavlů + dan, www.fittz.cz, model: ondřej janů, martina voborníková (scouteen)Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!