Veršatylí unisexová kolekce

Veršatyl přichází s novými kousky, pro ni i pro něj!

Pro rok 2015 se Kristýna Kottová a Markéta Šebelová rozhodly posunout hranice variability a versatility jejich projektu zase o kus dále a vytvořily mimo jiné modely, které mohou nosit jak dámy, tak pánové. Vedle několika tradičních typů šatů Šat Noir, sukní Veršatylek a košilových vsadek se v nabídce objeví unisexové mikiny nebo kraťasy. “Často se nás lidé ptají, jestli budeme někdy dělat pánské věci. Chtěly jsme zareagovat a napadlo nás vytvořit prvních pár unisexových modelů. Takový kompromis, který nás ale přivedl na myšlenku vytvořit něco, co bude vypadat dobře na klucích i holkách,” říkají návrhářky.

Ve spolupráci s mladým a talentovaným kameramanem, režisérem a animátorem Pavlem Soukupem jsme natočily k tématu unisexové veršatylí módy spot, který vypráví příběh o něm a o ní a o ….

Veršatyl je česká oděvní značka, projekt, který vznikl v dubnu roku 2013. Filosofií je vyrábět v České republice, s českými švadlenami a firmami, z námi navržených a v Čechách vyrobených kvalitních materiálů.

Veršatylí věci nepodléhají trendům. Důraz při navrhování je kladen na jednoduchost a kvalitu a následnou variabilitu modelů. V podstatě vše je vytvářeno tak, aby veršatylí móda vydržela co nejdéle a dala se obměňovat na mnohé způsoby. Stejně jako se u legendární tužky verzatilky (která má pevné kovové tělo a už mnohé roky stejný design) dají obměňovat barvy náplní uvnitř, dají se veršatylí věci plnit, nebo obměňovat doplňky od Veršatylu.

Za značkou Veršatyl stojí dvě spolužačky Kristýna Kottová a Markéta Šebelová. To jsme my. Potkaly jsme se na Vysoké škole ekonomické v Praze a spojila nás snaha učit se z praxe, stejný smysl pro humor a v neposlední řadě zájem o módu. Vyšly jsme z tradice české oděvní výroby, která má v České republice hlubokou historii. A tak hledáme kvalitní, řemeslo ovládající konstruktéry a švadleny v Čechách i na Moravě, stejně tak se snažíme sledovat nové i tradiční technologie, které poté v naší tvorbě využíváme.Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!