Variabilní plesové a společenské šaty Petiteé

Petiteé SHAPES, je nový projekt, který nabízí dámské šaty podle typu postavy. Koncept značky reaguje na nedostatečný výběr zajímavě řešených nekonfekčních šatů v našich obchodech. Kolekce šatů, vychází z potřeb zákaznic. Cílem je vyzdvihnout ženské křivky pomocí autorských modelů šatů, hodících se pro různé společenské příležitosti. Lehkost, variabilita a ženskost jsou hlavními vlastnostmi všech modelů.


No.1 City dress / Petitee SHAPES

Tento model šatů zaujme asymetrickým střihovým řešením, který dává vyniknout dekoltu a zároveň schová drobné nedostatky postavy v oblasti boků díky řasení a střihu. Šaty jsou asymetricky řešené na předním díle. Zadní díl je delší pod kolena. Rukávy jsou k lokti a volného pohodlného střihu. Díky vyjímečnému střihu se tyto šaty hodí na procházky po městě, ale lze je využít také na plesy, nebo jiné společenské události. Střih je velice pohodlný a usnadňuje pohyb.

N.o 2 Variable dress / Petitee SHAPES

Tento unikátní model šatů zaujme neobvyklým střihovým řešením, který je variabilní díky několika dlouhým pásům všitým v pasové linii. Díky nim můžete šaty libovolně zavazovat a nechat tak působit Vaší fantazii. Šaty mají kulatý výstřih a vrchní díl šatů je hladký. Dolní část šatů je zřasená, dvouvrstvá. V pase jsou tři dlouhé cípy, které lze libovolně zavazovat. Pohodlnost je docílena všitou tenkou gumičkou, která umožňuje volnější pohyb. Zadní díl šatů je hladký. Šaty jsou lehce asymetrické.

No.3 Evening dress/ Petitee SHAPES

Dámské šaty, které vykouzlí ženskou siluetu. Vrchní díl je volný s efektem drapérie a volnými rukávy. Spodní díl šatů je obepnutý přes boky a zvýrazní tak dokonale Vaše ženské křivky. Šaty jsou dvojité - spodní krátké jsou uplejší a volné dlouhé šaty s řasením na předním díle se nosí jako vrchní vrstva. Tyto šaty je možné zhotovit z neprůhledného úpletu a dají se tak nosit jako elegantní verze na zimu.

Šaty ke koupi naleznete ZDE.Komentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!