Pattern AW15 - Nádech

Máme tady čerstvé novinky z dílny Pattern.

Nová kolekce NÁDECH je inspirovaná přirozeností a limity lidského těla vyrovnat se s extrémními situacemi. Nádech jako základní prvek života, nádech jako úvod do meditace, nádech jako odstín látek a barev.

Nadechnout se, jako základní smysl života.

Čistá linie, jednoduchá kombinovatelnost, minimalistický design a praktičnost jsou hlavní znaky celé kolekce. AW15 Nádech se skládá především z pánského oblečení, které doplňují dámské modely inspirované pánskou módou.

V kolekci se objevují pouze přírodní materiály a to především vlna a bavlna s úpravou Easy care. Látky jsou od osvědčených Českých výrobců a také z Itálie. Vše se samozřejmě šije v České republice. Celou kolekci pak zdobí dřevěné visačky z modřínu, který vyrostl v Beskydech.

Ke kolekci vzniklo i nové video v réžii Anny Klvaňové, ve spolupráci s Kubou Ferancem:

Jak je u Pattern zvykem, s každou kolekcí vychází i hudební sampler, který shrnuje inspirační zdroje, které vedly ke vzniku jejich oblečení. A protože v poslední době bylo tolik skvělé hudby, tak jsou tady hned dva díly! Jsou pěkně rozdělené na pánskou a dámskou verzi, stejně jako je kolekce Nádech a k poslechu je na stránce www.mixcloud.com/patterncz

Všechny novinky Pattern naleznete ZDEKomentáře

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!