Časté dotazy


Co je to „kredit“?  
Kredity jsou peníze, které si na MOLO7 uložíš a můžeš z nich platit své nákupy. Pokud budeš chtít nakoupit, kredity se při platbě automaticky použijí k platbě produktu. Kredity můžeš získat i jako odměnu za svou aktivitu na MOLO7, nebo formou cashbacku v akci Nabídka dne.
Co je to NABÍDKA DNE?  
Každý den najdeš v NABÍDCE DNE několik vybraných produktů. Kup si cokoliv z této nabídky a po zaplacení ti připíšeme bonusové peníze, které pak můžeš využít k dalšímu nákupu na MOLO7. ALE POZOR! NABÍDKA DNE se mění každý den, tak nepropásni šanci! Aktuální nabídku najdeš ZDE.
Jaké jsou možnosti platby na MOLO7?  
Na MOLO7 si můžeš vybrat z několika způsobů platby, záleží jen na tobě, co ti vyhovuje nejvíc:
 • Platební kartou prostřednictvím platební brány PayU
 • Mobito – aplikace umožňující platbu telefonem
 • Elektronickým bankovnictvím - rychlým online převodem (Česká spořitelna, KB, Raiffeisen bank, GE Money bank, mBank, Sberbank, Fio bank)
 • Bankovním převodem
 • Složenkou
 • Dobírkou
Jak funguje dobírka?  
Jednoduše! Produkt si objednáš a zaplatíš za něj až v momentě, kdy ti ho kurýr doručí.
Mohu si nechat upravit produkt na míru?  
U produktů, které mají v nabídce rozměrů možnost „na míru“, stačí tvoje míry jednoduše doplnit do objednávky. V případě, že designér nemá v nabídce možnost na míru, můžeš ho kontaktovat zprávou na MOLO7 a domluvit se s ním, zda je úprava možná. Designéra můžeš kontaktovat buď přímo v jeho profilu, nebo v detailu produktu, o který máš zájem.
Musím se registrovat, abych mohl/a nakupovat na MOLO7?  
Ano. Víme, že to může obtěžovat, ale má to samé výhody. Díky registraci můžeš například komentovat a hodnotit produkty a psát si s designéry.
Co je to nabídka dne?  
Je to časově omezený výběr produktů s cashback akcí. Vyber si jakýkoliv produkt z NABÍDKY DNE a po zaplacení ti připíšeme bonusový kredit na tvůj MOLO7 účet. Kredit pak můžeš využít k dalšímu nákupu.
ALE POZOR! NABÍDKA DNE se mění každý den, tak nepropásni šanci!
Aktuální nabídku najdeš ZDE
Pořídím na MOLO7 dárkový poukaz?  
Jasně, že pořídíš! Člověk se někdy nedovede rozhodnout, co je to to pravé ořechové a dárkový poukaz je pak ideální volbou. Poukaz ti bude v hezké tištěné formě (spolu s návodem na použití) doručen přímo do tvojí poštovní schránky. Nedočkavci si ho ale můžou vytisknout sami, v elektronické formě ti bude zaslán emailem do 24hod od zakoupení (platí ve všední dny). Stačí ho pak jenom s láskou věnovat:) Poukazy zakoupíš zde.
Kolik zaplatím za poštovné?  
Ani korunu! Částky, které na MOLO7 vidíš, jsou konečné.
ZASÍLÁ MOLO7 ZBOŽÍ NA SLOVENSKO?  
Ano, posíláme i na Slovensko. Platby ze Slovenska jsou ale možné pouze prostřednictvím platební karty.
Má MOLO7 kamennou prodejnu?  
Nemůžeme se dočkat, až otevřeme první kamennou prodejnu MOLO7. Prozatím ještě žádná neexistuje, ale hned, jak se někde objeví, rozhlásíme to na všechny strany.
VYTVOŘIL/A JSEM OBJEDNÁVKU, CO TEĎ? 
V závislosti na způsobu platby, kterou sis zvolil/a budeš po kliknutí na tlačítko ZAPLATIT přesměrovaný/á do příslušné platební brány s informacemi k platbě. (Neplatí u dobírky.) POZOR! V případě platby přes elektronické bankovnictví, běžným bankovním převodem nebo platby složenkou se objednávka v sekci Moje nákupy zobrazí až po přijetí platby.
Jak mi bude objednaný produkt doručený?  
 • Vytvoříš si objednávku
 • V závislosti na dostupnosti produktu si designér objednává kurýra od našeho dopravce DPD, který k němu přijde vyzvednout balíček
 • Tobě posíláme info na E-mail s datem doručení objednávky
 • Kurýr vyzvedne balíček u designéra a na druhý pracovní den ti ho doručí
 • Den před doručením ti z DPD přijde info E-mail a sms
 • V den doručení ti opět přijde info E-mail a sms, tentokrát v ní bude upřesněná doba doručení a kontakt na kurýra
 • Pokud sis vybral platbu na dobírku, tak si nezapomeň připravit hotovost pro kurýra

Pozor! Kurýr ti balík automaticky poveze na adresu, kterou jsi uvedl v registraci. Pokud chceš, aby ti ho doručil k babičce na venkov nebo třeba do lázní, nezapomeň adresu v objednávce přepsat. Veškeré informace o uskutečněné koupi můžeš sledovat v sekci Moje nákupy.
Za jakou dobu mi dorazí objednaný produkt?  
U každého detailu produktu máš uvedenou skladovou dostupnost. Pokud je produkt skladem, obdržíš ho cca za dva dny. V každém případě tě budeme informovat o přesném datu doručení a pak už se můžeš začít těšit na balíček.
Mohu produkt vrátit?  
Nesedí ti produkt tak, jak si myslel? Škoda, ale nezoufej! Stačí nám napsat na ahoj@molo7.cz, následně tě budeme informovat, kam balíček odeslat. Ale nezapomeň, že na vrácení máš 14 dnů od obdržení a produkt musí být v bezvadném stavu a hlavně nenošený. Do balíčku nezapomeň přibalit všechny náležitosti, které jsi obdržel. Jakmile designer překontroluje vrácený produkt, bude ti vrácena platba.
Jak mohu produkt reklamovat?  
Napiš nám na ahoj@molo7.cz, následně tě budeme informovat, na jakou adresu balíček s produktem zaslat. Jakmile designér reklamovaný produkt prohlédne, domluví se s tebou na způsobu vyřízení reklamace (opravou, výměnou, nebo vrácením peněz). Produkt můžeš reklamovat po dobu 24 měsíců od jeho pořízení.
Jak se můžu stát prodejcem na MOLO7?  
V případě, že máš zájem se stát jedním z prodejců na MOLO7 a myslíš, že tvoje produkty by zapadly do našeho konceptu, napiš Adéle na adela@molo7.cz. Ona se už o tebe postará.
i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména, která už na této scéně působí nějaký ten
pátek, ale i jména nepříliš profláklá, kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás sakra těší!

Napsali o nás

 • Kvalita a originalita

  MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

 • Designéři

  S každým designerem se osobně setkáváme, povídáme si, poznáváme nejen sami sebe, ale i jeho tvorbu. Každý designer má svůj rukopis a řeč, kterou k vám promlouvá, a my se snažíme, aby vás tato tvorba neminula. Jsou zárukou kvality, originality a neotřelosti.