Be52

Be52® je česká lifestyle značka zaměřená na prémiové kšiltovky pro muže a ženy. Produkty jsou vyráběny lokálně z vysoce kvalitních materiálů, které jsou inspirovány každodenním městským životem.

Značka Be52® byla založena na základě vlastní nespokojenosti s oděvním průmyslem ve Světě a zároveň vizí výroby přímo Brně, odkud pochází zakladatel značky. Opustit trend výroby v Asii, za co nejnižší náklady bez ohledu na dopad na zaměstnance a životní prostředí, ale lokálně nabízet oblečení vyrobené v České republice. Produkty označené registrovanou ochrannou známkou Be52® garantují vysokou kvalitu původem z Česka. Be52® představuje moderní lifestyle brand. Svojí ambicí, soustředěností a spojením s mladými a ambiciózními lidmi přináší luxusní životní styl mimořádných osobností na dosah ruky každého


  Nabídka designéra

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!