Alter Deco

Organizaci Alter Deco jsme založili roku 2013. Zaměřujeme se na design, módní doplňky a ručně vyráběné předměty. Do jejich výroby angažujeme lidi z ČR starší 50 let. Nákupem u nás je přímo podpoříte a vyjádříte jim dík za to, že zůstávají aktivní a kreativní. 

Na začátku nás napadlo, že naše maminky, babičky, tátové a dědové umí něco, co my už příliš neovládáme - ruční práce. Přemýšleli jsme, jak by svoje nadání mohli uplatnit. A že by tím mohli využít svůj volný čas. Něco si i přivydělat. Naučit mladší lidi plést, háčkovat, paličkovat... Prostě předat svoje zkušenosti a dovednosti dál.

Tak vznikl sociální podnik Alter Deco, který může dobře propojit dvě rozdílné generace. Vytváříme platformu pro starší lidi, ve které najdou uplatnění pro svoje koníčky, um a nápady.&


  Nabídka designéra

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména, která už na této scéně působí nějaký ten
pátek, ale i jména nepříliš profláklá, kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás sakra těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    S každým designerem se osobně setkáváme, povídáme si, poznáváme nejen sami sebe, ale i jeho tvorbu. Každý designer má svůj rukopis a řeč, kterou k vám promlouvá, a my se snažíme, aby vás tato tvorba neminula. Jsou zárukou kvality, originality a neotřelosti.

  • MOLO7zine

    MOLO7zine píše 11 koček. Ztělesňuje jejich představu, jak by měl vypadat magazín nezatížený stigmatem víkendového počtení o tom, co kde jaká minoritní celebrita udělala za skandál. Tenhle zine vás chce především inspirovat, informovat o zajímavých projektech a událostech, brát vás na nová místa a představit vám osobnosti, které mají co říct.