420 Apparel

420 APPAREL je česká značka oblečení, která vznikla parného léta 2010. Na počátku všeho bylo několik nápadů na kšiltovky a trička. Protože jsme nezačínali s tučným kontem, řekli jsme si, že značku vybudujeme postupně díky vlastní české výrobě. Našimi designy vyjadřujeme myšlenky a podněty vycházející z našeho životního stylu plného volnosti, hor a snowboardingu. Jsme mladí, kreativní a nesvazuje náš žádná korporace.

 

CO ZNAMENÁ 420 / 4:20 / IVXX?

Číslo 420 v našem názvu reprezentuje zdroj naší životní pohody a inspirace, také dává najevo český původ naší značky. V 70. letech minulého století se v Californii díky partě the Waldos zrodila tradice odpoledního "vydechnutí" ve 4:20 odpoledne. Tahle partička ze San Rafael se scházela u sochy Louise Pasteura a domlouvala se hlá&

i
×

Víc než jen nákupní galerie

MOLO7 je komunitní prodejní galerie podporující to nejlepší, co se urodí pod rukama módních
designerů. Nabízí alternativu k běžným konfekcím, snaží se bořit anonymní fashion svět a
nechává nahlédnout tvůrcům pod pokličku. Naší touhou a snahou je, aby originální tvorba nezapadla
pod masově nabízenou produkcí. Společným úsilím s designery se podílíme na následování tradice
módního návrhářství. Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta,
která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!

Napsali o nás

  • Kvalita a originalita

    MOLO7 miluje módu. A když říkáme móda, nemyslíme napodobeniny z tržnice ani nekvalitní konfekci. Baví nás kousky, které jsou tak trochu umělecké dílo, přesto příjemné, pohodlné a skvěle nositelné.

  • Designéři

    Potkat zde můžete jména působící na této scéně dlouho, ale i ta, která nejsou příliš známá, a kterým MOLO7 dává šanci prosadit se. A to nás velmi těší!